Nuo rugpjūčio 1 d. atnaujinamas troleibusų eismas Nemuno gatve

Nuo rugpjūčio 1 d. atnaujinamas troleibusų eismas Nemuno gatve. 2-ojo, 5-ojo, ir 7-ojo maršrutų troleibusai važiuos įprastais maršrutais.

Iki rugpjūčio 15 dienos 1-ojo ir 14-ojo maršrutų troleibusai, važiuodami Islandijos pl. link, o 15-ojo maršruto troleibusai, nuo stotelės „Vilniaus g.“ (Nemuno gatvėje) važiuodami Partizanų gatvės link, vyks iki stotelių „Kauno pilis“ Gimnazijos g., Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jonavos g., Šauklių g., Šv. Gertrūdos gatve, toliau – įprastomis trasomis.

Daugiau informacijos: http://www.stops.lt/kaunas/

 

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content