Sporto parko idėja Kaune įgauna pagreitį

Draugystės parko vizija – šiuolaikiška sporto ir laisvalaikio oazė – sulaukė didžiulio visuomenės susidomėjimo. Per trumpą laiką daugiau kaip šimtas kauniečių pateikė pasiūlymus, kokį parką norėtų matyti netolimoje ateityje.

Baigėsi dvi savaites trukusi apklausa, kurioje kauniečiai buvo kviečiami pasidalinti idėjomis, kokia sporto infrastruktūra turėtų būti įrengta parke, besiribojančiame su Kovo 11-osios gatve, V. Krėvės ir Taikos prospektais. Tapo aišku, kad prieš 43 metus įkurto parko didžiausioje šalyje pagal gyventojų skaičių Dainavos seniūnijoje laukia ženklios permainos.

Ačiū visiems kauniečiams, kurie skyrė laiko pasidalinti savo įžvalgomis. Pasiūlymų sulaukėme įvairiausių, pradedant beisbolo aikštele ir baigiant prašymu įrengti lėkščiasvydžiui skirtą lauką. Idėjas artimiausiu metu pateiksime vertinti specialistams“, – teigė Kauno miesto tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Gediminas Vasiliauskas.

Miestiečiai 15 hektarų plotą užimančiame parke norėtų matyti įrengtus dviračių, riedučių ir bėgimo takus, šunų vedžiojimo aikšteles, lauko šachmatus, krepšinio ir paplūdimio tinklinio bei vaikų žaidimo aikšteles. Taip pat pageidaujama lauko treniruoklių, mini futbolo aikštelių.

„Draugystės parke numatyta sutvarkyti mažosios architektūros akcentus, atgaivinti vandens telkinį bei fontaną, sumontuoti geriamo vandens čiaupą, įrengti apšvietimą. Parką planuojama suskirstyti į atskiras zonas vaikams, senjorams, aktyvaus ir pasyvaus poilsio mėgėjams“, – planuojamas naujoves vardijo Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Dalis kauniečių išreiškė susirūpinimą, kad po rekonstrukcijos nebeliks parke stūksančių kalvų, o įrenginiai bus nekokybiški. R. Savickienė  nuramino, kad lankytojų pamėgti kalneliai neabejotinai išliks. Esą tai ne tik papildo kraštovaizdį, bet ir slopina aplinkos triukšmą, o sykiu tampa puikia atrakcija žiemą su rogutėmis pramogaujantiems vaikams. Visa naujai atsirasianti sporto įranga bus sertifikuota ir saugi.

Artimiausiu metu kauniečių pateiktos idėjos bus aptartos su projektuotojais ir sporto specialistais. Šiemet ketinama paruošti techninį parko sutvarkymo projektą, o kitų metų pavasarį turėtų paaiškėti darbus atliksiantis rangovas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content