Papildomi kvietimai teikti paraiškas

Kauno miesto savivaldybė kviečia nevyriausybines organizacijas ir bendruomenes prisidėti prie Kauno problemų sprendimų teikiant paraiškas.

Kviečiame teikti papildomas paraiškas į Miesto įvaizdžio stiprinimo srities prioritetą: Kauno, kaip aktyvaus jaunimo miesto, įvaizdžio stiprinimas. Taip pat į socialinių paslaugų plėtros srities prioritetą: socialinių paslaugų plėtra vaikui ir šeimai.

Visą informaciją apie paraiškų teikimą ir reikiamus dokumentus galima rasti:http://iniciatyvos.kaunas.lt/

Naujos programos metu miestas finansuoja ne organizacijas, bet projektus, kurie sprendžia aktualias problemas ir yra orientuoti į aiškius rezultatus, kurie pagerins kauniečių gyvenimą.

Konsultacijas ir metodinę pagalbą teikia Kauno miesto savivaldybės administracijos Plėtros programų ir investicijų skyrius. Kontaktiniai asmenys: vyriausioji specialistė Aušrinė Kustienė, el.p. [email protected], tel. (8 37) 42 39 65, vyriausioji specialistė Irena Popierienė , el.p. [email protected], tel. (8 37)42 56 26

Planuojama, jog per 2016 metus pavyks įgyvendinti apie 100 projektų.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content