Kauno kelininkai nerimsta: asfaltu pakvips ir K. Petrausko gatvėje

Nuo ketvirtadienio kelininkų pajėgos įsikūrė Žaliakalnyje esančioje K. Petrausko gatvėje. Praėjusią naktį prasidėjo ir giliomis provėžomis kauniečius piktinusios gatvės atkarpos remonto darbai. Jei orai bus palankūs, šios gatvės atkarpą nuo Radvilėnų plento iki Savanorių prospekto kartu su šaligatviais planuojama sutvarkyti per kelias artimiausias savaites.

 „Frezavimo darbai prasidėjo naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Nuo šiol bus dirbama dienomis“, – teigė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Ateinančias dienas kelininkai ruošis ne tik važiuojamosios dalies, bet ir prastos būklės šaligatvių atnaujinimui.

„Transporto eismas šia gatve nebus stabdomas ar nukreipiamas per apylankas. Bus pastatyti apie remonto darbus įspėjantys kelio ženklai. Vairuotojų prašome šiek tiek kantrybės ir laikytis saugaus greičio“, – sakė Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Šiomis dienomis gatvių remonto darbai lygiagrečiai vyksta V. Krėvės prospekte, Birštono gatvėje, taip pat Aleksote esančiose S. Dariaus ir S. Girėno, Žvaigždžių ir Kometų gatvėse. Kelininkų brigada pluša ir R. Kalantos gatvėje, visame mieste asfaltuojamos įvažos į švietimo įstaigas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content