Projektų vykdytojai kviečiami į konsultacijas

Daugiau kaip pusę tūkstančio paraiškų programoje „Iniciatyvos Kaunui“ įvertinę 64 ekspertai baigė savo misiją. Patvirtintų projektų autoriai jau sudarinėja sutartis su savivaldybės administracija. Dabar prasideda svarbiausias etapas – patvirtintų projektų įgyvendinimas.

Projektų vykdytojams siekiant suteikti kuo daugiau informacijos liepos 7 d. 14  val. įvyks metodinis-konsultacinis seminaras. Renginys vyks Kauno miesto savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje.

Darbotvarkėje:

  1. Bendra informacija;
  2. Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšų  panaudojimo viešųjų paslaugų teikimo projektui finansuoti sutarties ataskaitų pildymas ir pateikimas;
  3. Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšų  panaudojimo viešųjų paslaugų teikimo projektų įgyvendinimo priežiūra;
  4. Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšų  panaudojimo viešųjų paslaugų teikimo projektų viešinimas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content