Laisvės alėjai skirtos granito plokštės – pakeliui į Klaipėdos uostą

202 tonos granito – toks kiekis brangios statybinės medžiagos šiuo metu supasi krovininiame laive, plaukiančiame iš Kinijos į Klaipėdos uostą. Ilgai lauktas krovinys pirmomis liepos mėnesio dienomis pasieks uostamiestį, tuomet bus perkrautas į sunkiasvores transporto priemones ir pajudės Kauno link.

„Iš viso atvyksta apie 130 jūrinių konteinerių, kuriose sukrautos įvairaus dydžio ir formų granitinės plokštės“, – teigė bendrovės „Autokausta“ vykdantysis direktorius Arūnas Bulovas.

Pasak A. Bulovo, granitines plokštes klos trys dešimtys darbuotojų. Šiuos darbus planuojama pradėti liepos viduryje.

„Visas granitas bus pilkos spalvos. Tik vienur šviesesnis, kitur – tamsesnis. Dviračių takas per alėją bus atskirtas šviesia granito juosta. Prie Soboro bus tašyto granito akmenų zonų“, – aiškino A. Bulovas.

Kol granitas pasieks Kauną, rekonstruojamoje Laisvės alėjos dalyje tarp A. Mickevičiaus gatvės ir Nepriklausomybės aikštės tęsiami paruošiamieji darbai. Pasak A. Bulovo, prieš klojant granitinę dangą, bus išbetonuoti lietaus surinkimo latakai, kurie bus sujungti į centralizuotą miesto lietaus nuotekų surinkimo sistemą.

Pirmojo Laisvės alėjos rekonstrukcijos etapo darbus ketinama užbaigti iki spalio mėnesio pabaigos. Iš viso šiame rekonstrukcijos etape bus paklota apie 17 tūkst. kv. m granito dangos. Planuojama, jog visos Laisvės alėjos atnaujinimas bus baigtas iki 2020 metų.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content