Dviračių nuomos sistemą įrengę verslininkai: kauniečiai yra sąmoningi ir atsakingi

Prieš kiek daugiau nei mėnesį Kaune pradėjusi veikti dviračių dalinimosi sistema jau turi daugiau nei 1 tūkst. nuolatinių vartotojų. Nuo praėjusios savaitės pabaigos ši paslauga prieinama ir operacinę sistemą iOS naudojančių mobiliųjų telefonų savininkams.

„Mobiliosios aplikacijos  šio modelio telefonams vėlavimas buvo žinomas nuo pat „CityBee“ starto Kaune, tačiau dėl techninių kliūčių su „Apple iTunes“ mobiliųjų aplikacijų parduotuve, paleidimas vėlavo dar kelias savaites“, – teigė „CityBee“ marketingo direktorius Lukas Yla.

Pasak L. Ylos, dalinimosi sistema Kaune buvo itin laukta bei puikiai prigijo. Nuo pat įdiegimo dienos nepasitaikė apgadinimo ar vagysčių atvejų. „CityBee“ atstovai akcentavo, kad kauniečiai yra sąmoningi ir atsakingi. Parsisiųsti mobiliąją aplikaciją Apple telefonams galima čia: https://goo.gl/hDfiWp

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content