Režisieriui Jonui Jurašui įteiktas vienas garbingiausių Kauno apdovanojimų

Valstybinio Kauno dramos teatro scenoje garsiam režisieriui Jonui Jurašui Kauno mero pavaduotojas Vasilijus Popovas įteikė Santakos 1-ojo laipsnio garbės ženklą. Tai – vienas garbingiausių Kauno miesto savivaldybės teikiamų apdovanojimų.

„Teatras yra Jūsų gyvenimas ir mes labai džiaugiamės, kad šiandien esame kartu“, – sveikindamas režisierių, kalbėjo V. Popovas.

Iškilmės buvo surengtos sekmadienio vakarą, režisieriaus gimimo dieną. Tą vakarą Nacionalinio Kauno  dramos teatro scenoje rodytas spektaklis „Balta drobulė“ pagal Antano Škėmos to paties pavadinimo  romaną. Režisierių  bei jo žmoną rašytoją Aušrą Mariją Sluckaitę jubiliejų proga pagerbė aukščiausi šalies asmenys, bendraminčiai ir draugai.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content