Ruošiamasi asfaltuoti R. Kalantos gatvę

Nuo kitos savaitės R. Kalantos gatvėje prasideda paruošiamieji asfaltavimo darbai. Vienoje svarbiausių Petrašiūnų transporto arterijoje bus tvarkomos gatvėje esančios požeminės komunikacijos. Vėliau darbai persikels į greta esančią T. Masiulio gatvę.

„Vienoje ar kitoje gatvės vietoje bus vykdomi kasimo darbai. Nors vasarą automobilių srautai sumažėja, tačiau nepatogumų visuomet kyla, tad vairuotojų prašome kantrybės ir supratingumo. Iš anksto atsiprašome už galimus laikinus nepatogumus“, – teigė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Šią vasarą kelininkai iš esmės atnaujins tiek R. Kalantos, tiek ir T. Masiulio gatvių dangas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content