„Judėk sveikai“ kviečia kauniečius į nemokamus jogos užsiėmimus  

 

Nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ kviečia kauniečius vasaros vakarus leisti sveikai ir aktyviai. Nuo šio trečiadienio startuoja nemokami jogos užsiėmimai, visą vasarą vyksiantys keturias dienas per savaitę.

 Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais nemokami jogos užsiėmimai vyks pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais, nuo 18.30 val. Užsiėmimai vyks Santakos parko stadione prie Popiežiaus Jono Pauliaus II paminklo.

„Jogos nauda žmogui – labai didelė: joga veikia ne tik fizinį kūną, bet ir protą bei dvasią. Tai treniruotė, tinkanti įvairaus fizinio pasirengimo ir įvairaus amžiaus žmonėms. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti po darbo dienos, puikiai praleisti laiką gryname ore ir pagerinti sveikatą“, – teigė projekto „Judėk sveikai“ trenerė Giedrė Bernotaitė.

 

Daugiau informacijos – judeksveikai.kaunas.lt

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content