Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčia nušvis Gruzijos vėliavos spalvomis

Kaunas Gruziją su jų Nepriklausomybės diena pasveikins netradiciškai. Trečiadienį vakare, Nepriklausomybės dienos išvakarėse, bažnyčia nušvis Gruzijos vėliavos spalvomis.

 Šviesos instaliacijos ant bažnyčios pasirodys trečiadienį, 21 val., ir truks iki pat paryčių. Bažnyčia bus apšviesta iš Žemaičių gatvės pusės ir nuo Senamiesčio.

 „Lietuvos ir Gruzijos ryšys – ypatingas. Gruzijos šalies šventė yra ir mūsų šventė. Džiaugiamės galėdami nuspalvinti miesto karūną – Kristaus prisikėlimo bažnyčią – Gruzijos vėliavos spalvomis“, – akcentavo Kauno vicemeras Simonas Kairys.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content