Festivalio „Sveika, Neringa“ vėliavą nešantys bėgikai užsuko į Kauną

 Šį savaitgalį Nidoje vyksiančio sporto ir sveikos gyvensenos festivalio „Sveika, Neringa!“ vėliavą nešantys bėgikai antradienį užsuko į Kauną. Vilniuje startavę sportininkai penktadienį planuoja pasiekti Nidą.

Laisvės alėjoje bėgikus pasitikęs Kauno meras Visvaldas Matijošaitis sportininkus pavaišino sveikuoliškais sulčių kokteiliais bei padovanojo artėjančio „Kauno maratono“ marškinėlius.

„Pasportavę Nidoje, būtinai užsukite į Kauną, į birželio 12 dieną vyksiantį Kauno maratoną“, – bėgikus pakvietė V. Matijošaitis.

Kelionę Nidos link pratęsę bėgikai užsuks į Jurbarką, Šilutę ir Klaipėdą. Iš viso jie įveiks 430 kilometrų atstumą.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content