Trispalvių kėdučių projekto kūrėjai ieško rėmėjų Kaune

Kauno Nemuno krantinė gali virsti jauki vieta pokalbiams, romantiškiems pasimatymams, dienos pietums ar vakaro diskusijoms.  Tokį užmojį turi projekto „Upės korys“  iniciatoriai. Praėjusiais metais Valstybės dienos proga į Kauną iš sostinės baidarėmis atplukdę pirmąsias trispalves kėdutes, galutiniam projekto įgyvendinimui jo kūrėjai ieško rėmėjų.

Projektas „Upės korys“ – dizainerio Vytauto Puzero užmojis išjudinti sustingusią miesto architektūrą, paskatinti miestiečius atrasti ir išpopuliarinti naujas laisvalaikio erdves. Pagrindinė projekto idėja – upės pakrantėje esančią betoninę konstrukciją pritaikyti patogesniam buvimui šalia vandens, pasyviam ir aktyviam laisvalaikiui.

„Šis projektas yra idėjinis, skatinantis patriotiškumą, kuo Kaunas ir pasižymi. Norime suburti žmones ir įmones atverti naują erdvę Kaune. Tikiu, kad atsiras rėmėjų, kuriems rūpi tokie projektai ir kurie nori prisidėti prie aplinkos gražinimo. Kviečiame įmones prisijungti ir padėti įgyvendinti šias idėjas“, – kalbėjo projekto „Upės korys“ iniciatorius.

Pasak V. Puzero, trispalvės kėdutės jau yra pagamintos, o jų įrengimas planuojamas prieš Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

„Upės korys“ per žiemą jau pagamino kėdutės, dabar belieka tik gauti paramą iš rėmėjų“, – pabrėžė V. Puzeras.

Vilniuje esančioje Neries krantinėje įvairiaspalvės kėdutės nuo pat atsiradimo tapo mėgstama vieta susitikimams ir bendravimui. Norintys prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo dėl detalesnės informacijos turėtų kreiptis į Vytautą Puzerą el. paštu: [email protected] arba tel.: +37068609009.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content