Kauno mokslo centro architektūrinį konkursą rengs ekspertai iš Londono  

 

Mokslo populiarinimo centro, kuris bus statomas Kauno Nemuno saloje, architektūrinį konkursą organizuos viena iš garsiausių šios srities kompanijų pasaulyje „Malcolm Reading Consultants“. Specialistai įsitikinę – šios kompanijos dalyvavimas šiame projekte padės pritraukti garsiausius viso pasaulio architektus.

„Šiandien šiame svarbiame projekte žengiame svarbų žingsnį – pradedame architektūrinį konkursą. Nusprendėme neužsidaryti vien savo lietuviškoje smėlio dėžėje ir pasitelkėme visame pasaulyje gerai žinomus partnerius, kurie padės į šį projektą pritraukti garsiausius pasaulio architektus“, – akcentavo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Londone reziduojanti kompanija „Malcolm Reading Consultants“ turi 20 metų tarptautinių architektūrinių konkursų organizavimo patirtį.

„Esame geriausiai žinomi dėl Guggenheimo muziejaus Helsinkyje konkurso. Dirbame ir su įvairiais kitais projektais visame pasaulyje, vienas iš tokių – Modernaus meno muziejus Rygoje, kurio konkursą kaip tik baigiame“, – tvirtino šiuo metu Kaune viešintis „Malcolm Reading Consultants“ projektų direktorius Davidas Hamiltonas.

Tarptautinis konkursas bus paskelbtas birželio pradžioje ir tęsis iki rugsėjo. Kompanija „Malcolm Reading Consultants“ bus atsakinga už visą architektūrinės vizijos konkursą.

„Tai yra naujas iššūkis mūsų architektų bendruomenėje – turėti galimybę dirbti pagal tokias sąlygas, kurias nustatys ši kompanija, dirbanti šioje srityje jau daugiau nei dvidešimt metų. Ši praktika, kuri bus atnešta į Lietuvą, bus neįkainojama mums visiems. Galbūt tokiu būdu išeisime iš stringančio konkursų organizavimo etapo“, – pastebėjo architektas, Kauno miesto tarybos narys Jonas Audėjaitis.

Planuojama, jog mokslo populiarinimo centras Kaune pradės veikti 2018 metais. Preliminari projekto vertė siekia 23 mln. eurų.

 

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content