Informacija asmenims, pageidaujantiems gauti paramą būstui išsinuomoti bei gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose

Informacija asmenims, pageidaujantiems gauti paramą būstui išsinuomoti bei gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose

Asmenys ir šeimos, įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašą Kauno mieste bei savivaldybės socialinį būstą nuomojantys asmenys ir šeimos, kasmet privalo Gyventojų turto deklaravimo įstatyme numatyta tvarka deklaruoti turtą (įskaitant pajamas).

Informuojame, kad asmenys ir šeimos, nedeklaravę Gyventojų turto deklaravimo įstatyme numatyta tvarka turto (įskaitant pajamas) už praėjusius kalendorinius metus (už 2015 m.) iki gegužės 1 d. ir nepateikę Valstybinės mokesčių inspekcijos patvirtintos Metinės gyventojo (šeimos) turto deklaracijos (forma FR0001 versija 01) Būsto valdymo skyriaus Nuomos administravimo poskyriui J. Gruodžio g. 9 107 kab. priėmimo metu: pirmadienį 10 – 12 val.; trečiadienį 13 – 15 val., iš Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašo bus išbraukiami, o gyvenantiems savivaldybės socialiniuose būstuose, bus nutraukiamos Socialinio būsto nuomos sutartys.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content