Prie akcijos „Kaunas tvarkosi“ prisijungusių kauniečių laukia dovanos

Kitą šeštadienį, balandžio 23 dieną vyksiančios akcijos „Kaunas tvarkosi“ organizatoriai jos dalyviams paruošė ne tik būtinų tvarkymosi priemonių, bet ir staigmenų. Bet kuriame iš vienuolikos oficialių „Kaunas tvarkosi“ taškų talkinusiems kauniečiams apie indėlį į miesto švarą primins dovanos ir suvenyrai.

„Norime, kad po šio renginio visiems kauniečiams liktų tik geri prisiminimai. Turime įsisąmoninti, kad nuo kiekvieno iš mūsų tiesiogiai priklauso, kaip ateityje atrodys Kaunas. Net ir menkiausia pagalba iš šalies gali padėti nuveikti didelius darbus, todėl labai kviečiame visus prisijungti ir tvarkyti miestą drauge“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Šiemet visose vienuolikoje Kauno seniūnijų veiks specialiai šiai akcijai parinkti tvarkymo taškai, kuriuose įsikurs ir vadinamieji rūšiavimo miesteliai. Čia atvykę kauniečiai galės ne tik prisijungti prie aplinkos tvarkymo, bet ir drauge su atžalomis dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose.

Kauniečiai bus supažindinti su informacija apie atliekų rūšiavimą ir antrinių žaliavų panaudojimą naujoms veikloms. Tvarkdariai galės čia pat viską išmėginti praktiškai, surinktas šiukšles išrūšiuodami čia pat stovinčiuose konteineriuose.

Visuotinės miesto švarinimo akcijos organizatoriai siekia suburti rekordines kauniečių pajėgas. Gyventojai kviečiami į visuotinę talką atvykti su šeimomis, kaimynų, bendradarbių ar draugų kompanijomis. Suaugusiųjų laukia atminimo suvenyrai ir dovanos, o vaikų – balionai, saldumynai bei laisvalaikio žaidimai.

Visa informacija apie akciją, tvarkymo vietų ir atliekų surinkimo aikštelių adresai skelbiami internete tvarkosi.kaunas.lt.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content