Neįgaliųjų įvažiavimus įrengsiantiems Laisvės alėjos pastatų savininkams – miesto pagalba

Siekiant užtikrinti, jog atnaujinus Laisvės alėją į šioje gatvėje esančius pastatus galėtų patogiai patekti judėjimo negalią turintys kauniečiai ir miesto svečiai, žengti svarbūs žingsniai. Techninio rekonstrukcijos projekto autoriai pateikė projektinius siūlymus, kaip galėtų būti įrengti įėjimai neįgaliesiems.

„Gyventojams dėl įėjimų pateikus pastabas bus tariamasi su patalpų savininkais. Pastarieji turės užtikrinti, jog neįgaliesiems būtų sudarytos visos sąlygos patekti į patalpas. Miestas prie pastatų „prives“ granito dangą su atitinkamais nuolydžiais, o patalpų savininkams beliks pritaikyti įeigas, kad šios atitiktų žmonių su judėjimo negalia poreikius“, – teigė Kauno savivaldybės  Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Įrengs laikinus įėjimus                                                                          

Šiemet dalyje Laisvės alėjos paklojus granito dangą, neįgaliesiems bus įrengti laikini įėjimai į pastatus. Vėliau juos turės pakeisti nuolatiniai, patalpų savininkų įrengti priėjimai.

„Pagal dabar galiojančius teisės aktus priėjimus neįgaliesiems turės įrengti patys verslininkai ar gyventojai. Dalis supratingų verslininkų jau patys ėmėsi iniciatyvos ir geranoriškai sutiko įrengti įvažas žmonėms su negalia“, – pabrėžė A. Pakalniškis.

Pasak Kauno mero pavaduotojo Povilo Mačiulio, rekonstravus Laisvės alėją neįgaliųjų judėjimas taps saugesnis ir patogesnis.

„Sutvarkyti įėjimai į pastatus – tik viena medalio pusė, nes pačioje alėjoje bus įrengti nuolydžiai, perėjimai, sutvarkyti lietaus kanalai – viskas tam, kad  būtų patogu judėti“, – pabrėžė P. Mačiulis.

Judėjimo negalią turintiems žmonėms skirtų įėjimų į pastatus sprendinius galima rasti čia ir čia Pastabas siųsti el. paštu [email protected]

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content