Šilumos kaina Kaune – mažiausia tarp šalies didmiesčių

Kaunas balandį pasitinka su atpigusiu šildymu. Palyginus su kovo mėnesiu, balandį šilumos kaina mažėja 12 procentų – nuo 5,66 iki 4,94 cento už kilovatvalandę. Lyginant su kitais Lietuvos didmiesčiais, kauniečiai už centralizuotai tiekiamą šilumą moka mažiausiai.

Palyginimui, vilniečiai balandį už tokį patį šilumos kiekį mokės 5,6 cento, o klaipėdiečiai – 5,29 cento.

„Laikai, kai Kaunas praktiškai neturėjo savo katilinių ir šilumą gamino naudojant brangias dujas, baigėsi. „Kauno energija“ nuosekliai didina savo šilumos gamybos pajėgumus, o tai atsispindi šilumos kainose“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Kauno miesto savivaldybės valdoma bendrovė „Kauno energija“ praėjusių metų pabaigoje, gruodžio 10 dieną, „Šilko“ katilinėje paleido naują 9 MW galios biokuru kūrenamą katilą. Tai buvo šeštasis per pastaruosius metus „Kauno energijos“ pradėtas naudoti biokuro katilas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content