Kviečia siūlyti geriausius medikus nominacijoms

Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialas kasmet organizuoja tradicinį renginį, skirtą geriausiems Kauno medicinos darbuotojams pagerbti. Kviečiame sveikatos priežiūros įstaigas, akademinę ir miesto bendruomenę siūlyti kandidatus šioms nominacijoms gauti:

„Metų gydytojas“ (už nuolatinį siekį tobulėti, mokslinės ir praktinės patirties sklaidą);

„Už medicinos mokslo pažangą“ (už naujausių mokslo pasiekimų taikymą ir įdiegimą medicinos praktikoje);

„Metų iniciatyva“ (už pasiekimus ir įdiegtas naujoves);

„Metų perspektyva“ (nominacija įsteigta jauniems, iniciatyviems medicinos darbuotojams pagerbti);

„Humaniškiausias pašaukimas“ (už gyvenimo nuopelnus);

„Vaikų sveikatos puoselėtojas“;

„Rūpestingiausias šeimos gydytojas“.

Prašome siūlymus teikti iki 2016 m. balandžio 4 d. Sveikatos apsaugos skyriui, Laisvės al. 96, 44251 Kaunas, ir el. paštu [email protected], nurodyti pretendentų vardus, pavardes ir pateikti jų veiklos aprašymus. Papildomai galite pateikti vieną ar dvi kandidatūras Kauno mero padėkos raštui gauti.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content