L. Adomaitis kauniečius kviečia kartu švęsti laisvę: turime džiaugtis tuo, ką pasiekėme

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, atlikėjas ir kompozitorius Linas Adomaitis kviečia kauniečius kartu švęsti laisvę. Šį penktadienį Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, nuo 12.30 val. vyks nemokamas šventinis koncertas „Sveika, Laisve!“.

„Mums, lietuviams, tai – ypatinga šventė. Turime labai džiaugtis tuo, ką pasiekėme. Visados turime žinoti ir nešioti širdyse, kokia buvo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo kaina. O svarbiausia – už tai turime dėkoti mūsų senoliams, kurie išsaugojo kalbą bei tradicijas“, – teigė L. Adomaitis.

Savo pasirodymus tai pat surengs – grupė „G&G Sindikatas“, projekto „Lietuvos balsas“ finalistė Rugilė Lingytė.

 Daugiau informacijos apie Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginius Kaune galima rasti čia – https://www.kaunas.lt/renginiai/lietuvos-nepriklausomybes-atkurimo-dienos-renginiai-kaune/

 

 Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content