Izraelio ambasadoriaus žvilgsnis į Kauną: šis miestas garsėja kultūra ir geru maistu

Kaune viešėjęs Izraelio ambasadorius neslėpė meilės džiazui, spurgoms ir operetėms. Visa tai jis teigė randantis Kaune.

„Kaunas yra man artimas miestas, kuriame dažnai lankausi. Vieną savaitgalį tiesiog spontaniškai ėmiau ir atvažiavau iš Vilniaus į garsiąją Kauno spurginę. Čia pačios geriausios spurgos Lietuvoje. Vėliau nuėjau į Kauno muzikinį teatrą. Kaunas garsėja kultūra ir geru maistu“, – teigė Izrealio ambasadorius Amir Maimon.

Ambasadorius pabrėžė, jog su Kaunu aktyviai bendradarbiaujama kultūros ir verslo srityse. Maisto sektoriuje dirbantys kauniečių verslininkai balandžio mėnesio pradžioje Vilniuje kviečiami susitikti su investuotojais iš Izraelio.

„Taip pat džiaugiuosi, jog Kauno valdžia rūpinasi žydų paveldo išsaugojimu bei amžinojo poilsio vietomis“, – sakė A. Maimon.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content