Tinklinio turnyre savivaldybės komanda liko per plauką nuo apdovanojimų

Savaitgalį baigėsi antrus metus iš eilės surengtas Kauno miesto įmonių ir įstaigų tinklinio turnyras. Uždaroje arenoje vykstančio turnyro nugalėtojais vėl tapo Kauno ugniagesiai.

Turnyre dalyvavo 24 Kauno miesto darbo kolektyvai. Nuo vasario pradžios vienintelėje Kaune uždaroje smėlio arenoje „Rio“ nuolat varžėsi daugiau nei 100 tinklinio entuziastų. Antrą vietą iškovojo „Impuls“, o trečią – bendrovės „Sanitex“ komanda.

Savivaldybės komanda, kuriai atstovavo tarybos nariai Židrūnas Garšva, Gediminas Vasiliauskas, administracijos darbuotojai Audrius Vaivada, Denas Mačiukas, Steponas Čerkauskis ir kiti, iškovojo ketvirtą vietą.

„Tinklinio turnyras  – puikus renginys. Iš tiesų nudžiugino tokia įdomi oganizatorių – Visuomenės sveikatos biuro – iniciatyva. Šiemet kaip ir pernai turnyras sulaukė didžiulio susidomėjimo. Tikiu, kad renginys taps tradicinis”, – sakė turnyre dalyvavęs Ž. Garšva.

“Turnyras organizuojamas jau antrus metus ir susilaukė itin didelio susidomėjimo. Labai džiaugiuosi, kad renginio metu viskas vyko sklandžiai, dalyviai buvo kupini teigiamų emocijų. Su nekantrumu laukiu kito turnyro”, – teigė G. Vasiliauskas.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content