Moksleivius kviečia dalyvauti „Studijų savaitė 2016“  

 

Kauno Maironio universitetinė gimnazija ir Kauno aukštosios mokyklos jau šeštą kartą kviečia visus  Kauno moksleivius susipažinti su aukštųjų mokyklų studijų siūlomomis programomis iš arčiau.

„Studijų savaitė“ organizuojami renginiai – tai puiki galimybė Kauno miesto ir rajono mokiniams pasianalizuoti savo poreikius ir galimybes, gauti konkrečios informacijos apie aukštąsias mokyklas, studijų programas, išsiaiškinti stojimo sąlygas, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.

Kauno savivaldybės Didžiojoje salėje šį pirmadienį vyks renginio „Studijų savaitė 2016“ atidarymas, kuriame dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, Kauno miesto meras, savivaldybės darbuotojai, aukštųjų mokyklų vadovai, administracijos atstovai, dėstytojai, Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, mokytojai.

Kovo 1–4 dienomis Kauno Maironio universitetinėje gimnazijoje (Gimnazijos g. 3) organizuojami studijų programų pristatymai: kovo 1 d. – biomedicinos mokslų studijų diena, kovo 2 d. – socialinių mokslų studijų diena, kovo 3 d. – fizinių mokslų ir technologijų studijų diena, kovo 4 d.– humanitarinių ir menų studijų diena.

Kovo 2 d.  15.00 val. bus pristatomos stojimo į aukštąsias mokyklas naujovės 2016 metais, vyks konsultacijos su Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) valdybos nariais.

Kovo 3 d. 15.00 val. vyks konsultacijos-susitikimai su gimnazijos Profesinio konsultavimo koordinacinio centro darbuotojais.

Praėjusiais metais „Studijų savaitė“ organizuojamuose renginiuose apsilankė 2513 mokinių iš 49 Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Per keturias dienas 10 aukštųjų mokyklų pristatė 212 studijų programų.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content