„Gazelės“ titulo laureatai: Kaune matome dideles perspektyvas

Sparčiausiai per praėjusius metus augusia Lietuvos įmone paskelbta bendrovė „Agrosfera“ savo sėkmės dalimi vadina palankią verslo aplinką ir patogią geografinę padėtį Kauno mieste.

„Šis apdovanojimas mums svarbus keliais aspektais. Pastaruoju metu iš konkurencinės aplinkos jaučiame kur kas didesnę dėmesio koncentraciją į mūsų kompaniją ir netgi atskirus darbuotojus. Vieni siūlo draugauti, bendradarbiauti, kiti vietoje bičiulystės taikosi į mūsų kolegas, viliodami sukauptą patirtį panaudoti kitose įmonėse. Vadinasi, tampame vis labiau matomi. Ta „Gazelė“ išties „pagazavo“ ne tik mūsų įmonę, bet ir visą šio sektoriaus rinką“, – teigė uždarosios akcinės bendrovės „Agrosfera“ plėtros direktorius Dainius Kižauskas.

D. Kižauskas jaučia pareigą įrodyti, kad sparčiausiai augusios Lietuvos įmonės titulas grūdų prekybos bendrovei „Agrosfera“ – ne atsitiktinumas, o pelnytai suteiktas vardas.

Pelnytas įvertinimas, anot pašnekovo, bendrovei suteikė ne tik pasitikėjimo, bet ir papildomos motyvacijos: „Turime dar labiau susiimti, būti stipresniais ir veikti išvien, kaip darni komanda. Privalome skirti didesnį dėmesį tiek darbuotojams, tiek klientams, kad dar aiškiau realizuotume savo viziją, kurią turėjome veiklos pradžioje.“

Sėkmingus verslininkus įvertino ir Kauno vadovai, įteikdami miesto simbolio tauro statulėlę. Priimdamas mero Visvaldo Matijošaičio sveikinimus, D. Kižauskas nestokojo optimizmo. Anot jo, verslo plėtros prognozės Kaune nuteikia pozityviai, mat čia kuriama vis palankesnė aplinka verslui, o be to, prekybininkai grūdais veikia strategiškai patogioje geografinėje vietovėje.

„Esame įsikūrę Lietuvos centre. Kitame Lietuvos krašte būtume nutolę nuo savo partnerių, o dabar galime patogiai visus aplankyti. Žemdirbiai, vykdami į prekybos centrus ar net į muziejus, dažniausiai dieną pradeda nuo susitikimo ir kavos puodelio mūsų ofise. Verslo aplinka čia irgi teigiama. Kaune matome dideles perspektyvas, todėl čia esame viskuo patenkinti“, – teigė D. Kižauskas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content