Informacija kauniečiams, besinaudojantiems metiniu lengvatiniu viešojo transporto bilietu

Nuo kovo 1 d. baigiasi daugelio lengvatinių terminuotųjų metinių elektroninių bilietų (e. bilietas) už 3,47 Eur galiojimas.

239,91 Eur transporto lengvatą įsigyjant terminuotąjį elektroninį 365 kalendorinių dienų bilietą važiuoti autobusais ir troleibusais visomis dienomis (išskyrus naktinius maršrutus) tik už 3,47 Eur patvirtino Kauno miesto savivaldybės taryba.

Ši lengvata suteikiama:

  • asmenims, sulaukusiems 80 metų ir vyresniems;
  • Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos;
  • pasipriešinimo 1940–1990 m. okupacijos dalyviams – kariams savanoriams ir laisvės kovų dalyviams;
  • nuo 1939–1990 m. okupacijos nukentėjusiems asmenims: politiniams kaliniams, tremtiniams ir jiems prilygintiems asmenims, kitiems represuotiems asmenims; perkeltiesiems asmenims ir kitiems nuo okupacijų nukentėjusiems asmenims, sulaukusiems pensinio amžiaus;
  • sulaukusiems pensinio amžiaus ir gaunantiems šalpos pensijas, kurių mėnesinis pajamų dydis neviršija Lietuvos Respublikos nustatyto valstybės remiamų pajamų dydžio.

Transporto lengvata suteikiama, jeigu aukščiau išvardyti asmenys nenutrūkstamai ne mažiau kaip vienus kalendorinius metus yra deklaravę gyvenamąją vietą Kauno mieste.

Keleiviai, kurie naudojasi šios rūšies e. bilietu, turėtų nedelsdami pasitikrinti bilieto galiojimą. Tai padaryti galima e. bilieto kortelę priglaudus prie bet kurio komposterio autobuse ar troleibuse: ekrane atsiras data, iki kurios galioja bilietas (pvz., 2016-03-01).

Taip pat bilieto galiojimą galima patikrinti ir paskambinus nemokamu telefonu 8 800 700 10 ir nurodžius kortelės numerį, esantį po brūkšniniu kodu.

Pasipildyti e. bilietą galima ne anksčiau kaip tą dieną, kai baigiasi jo galiojimas (pvz., kovo 1 d.), arba vėliau bet kurią kitą darbo dieną. Jei bilietas pildomas vėliau, reikia nepamiršti, jog keliaujant pildyti e. bilieto, senasis jau negalioja, todėl reiktų įsigyti vienkartinį važiavimo bilietą. Tai galima padaryti perkant bilietą iš vairuotojo arba minimalia suma pasipildant e. piniginę kioske.

Lengvatinio bilieto pildymui reikalingas pasas arba asmens tapatybės kortelė bei lengvatą įrodantis dokumentas. Pažyma apie gyvenamosios vietos deklaravimą Kauno m. savivaldybės teritorijoje nebūtina, tačiau jeigu ją keleivis jau turi, pateikęs pažymą pagreitintų kortelės pildymo procesą.

Atkreipiame dėmesį, jog dėl keleivių patogumo Kauno viešojo transporto keleivių aptarnavimo centras iš Laisvės alėjos 36 buvo perkeltas į E. Ožeškienės g. 7. Centras tapo lengviau pasiekiamas, yra netoli viešojo transporto stotelės, tereikia pereiti į kitą gatvės pusę. Šiame centre keleivius aptarnauja daugiau darbuotojų, iki 19 valandos pratęstas darbo laikas, dirbama be pietų pertraukos. Tikimasi, kad visa tai paspartins keleivių aptarnavimo tempą bei mažins eiles.

Lengvatinius e. bilietus už 3,47 Eur galima papildyti šiuose elektroninių bilietų punktuose:

Kauno viešojo transporto keleivių aptarnavimo centras E. Ožeškienės g. 7

Darbo laikas: I–V 7.30–19.00 val.

Raudondvario pl. 105 (kontrolė)

Darbo laikas : I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

V 7.30–15.00 val., pietų pertrauka 11.30–12.00 val.

Islandijos pl. 209 (bilietų kasa)

Darbo laikas:  I–IV 7.30–16.30 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

V 7.30–15.00 val., pietų pertrauka 11.30–12.00 val.

Kilus klausimams, skambinkite nemokamu telefonu 8 800 700 10

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content