Parengta Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategija

2015 m. rugpjūčio mėn. įsikūrusi Žaliakalnio vietos veiklos grupė vykdo projektą „Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategijos rengimas“. Strategijos tikslas – pagerinti Žaliakalnio seniūnijos gyventojų vietines įsidarbinimo galimybes ir didinti bendruomenės socialinę integraciją, išnaudojant vietos bendruomenės, verslo ir vietos valdžios ryšius.

Strategijoje numatyti veiksmai, skirti mažinti Žaliakalnio seniūnijos  gyventojų socialinę atskirtį, pagerinti darbingų gyventojų padėtį darbo rinkoje, didinti ekonomiškai neaktyvių darbingų gyventojų (ilgalaikių bedarbių, pensininkų, mamų, auginančių vaikučius iki 3 metukų amžiaus, slaugančių sunkų ligonį namuose) užimtumą, skatinti gyventojų verslumą, kurti ir plėtoti bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklus ir skatinti savanorišką veiklą, sprendžiant  Žaliakalnio bendruomenės problemas.

Projektas finansuojamas iš Europos Socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšų.

Daugiau informacijos rasite:  www.Žaliakalniovvg.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content