Kaunas paskelbė konkursą, kurio laimėtojas organizuos tradicinę mugę

Kauno miesto savivaldybė skelbia pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursą. Jo nugalėtojas organizuos tradicinę mugę, kuri vyks Laisvės alėjoje, Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje.

„Konkurse gali dalyvauti Lietuvos Respublikoje registruoti juridiniai asmenys, kurie pagal įstatymus nėra bankrutavę ar bankrutuojantys, nėra likviduojami ar restruktūrizuojami, nėra su kreditoriais sudarę taikos sutarties, sustabdę ar apriboję savo veiklos“, – teigė Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Albinas Vilčinskas.

Pavasario mugė gali būti organizuojama Laisvės alėjoje, Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje pavasario sezono metu 1 kartą (išskyrus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ir dienas, kai vyksta Kauno Hanzos dienos). Mugėje galima prekiauti tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės ir dailiųjų amatų gaminiais, žemės ūkio ir maisto produktais, turi būti demonstruojami tradiciniai liaudies amatai, organizuojama kultūrinė programa. Pavasario mugėje prekyba alkoholiniais gėrimais bus leidžiama tik uždarytoje taroje.

Norintys dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos lietuvių kalba surašytus dokumentus:

  • užpildytą nustatytos formos paraišką, patvirtintą konkurso dalyvio vadovo ar jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu;
  • konkurso dalyvio įregistravimo Juridinių asmenų registre pažymėjimo ir įstatų ar juos atitinkančio dokumento tinkamai patvirtintas kopijas;
  • Valstybinės mokesčių inspekcijos išduotą dokumentą ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos išduotą dokumentą arba valstybės įmonės Registrų centro Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka išduotą dokumentą, patvirtinantį, kad konkurso dalyvis yra įvykdęs įsipareigojimus, susijusius su mokesčių mokėjimu ir socialinio draudimo įmokų mokėjimu. Dokumentai turi būti išduoti ne vėliau kaip prieš mėnesį iki voko su paraiška dalyvauti konkurse registravimo dienos;
  • mugės schemą;
  • mugės programą;
  • dokumentus, kuriuose yra duomenų, patvirtinančių konkurso dalyvio patirtį mugių ar panašių renginių organizavimo srityje.

Dokumentai užklijuotame ir užantspauduotame voke su užrašu ,,Pavasario mugės organizatoriaus parinkimo konkursui” priimami ir registruojami nuo 2016 m. vasario  3 d. iki 2016 m. vasario 10 d. Savivaldybės administracijos  Klientų aptarnavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje (6 darbo vietoje) Laisvės al. 96, Kaunas. Išsamesnę informaciją suteiks Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Irena Simonauskienė, Laisvės al. 96, 253 kab., tel. (8-37) 42 40 83, el. paštas: [email protected]

Konkurso komisijos posėdis vyks 2016 m. vasario 11 d. 13 val. 204 kab., Laisvės al. 96, Kaunas. Konkurso laimėtojas – mugės organizatorius – bus paskelbtas 2016 m. vasario 11 d. Kauno miesto savivaldybės interneto puslapyje  www.kaunas.lt

Susipažinti su konkurso sąlygomis ir gauti paraiškos formą konkurso dalyviai gali savivaldybės administracijos Klientų aptarnavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje (6 darbo vieta) arba Savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.ltAsmenų aptarnavimas viešojo administravimo institucijoseLeidimų organizuoti renginius Kauno viešosiose vietose išdavimasMugių organizavimas.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content