Naujausia informacija apie gatvių barstymo darbus

Nors termometro stulpelis jau kelias dienas laikosi aukščiau nulio, šį pirmadienį, nuo 9.30 val., bendrovės „Kauno švara“ technika šlapios druskos mišiniu barstė miesto gatves, tiltus, viadukus ir įkalnes. Darbai baigti 11.30 val.

„Šį rytą susiformavus rytiniam plikledžiui, pirmiausia suskubta barstyti tiltus, viadukus ir įkalnes, ant kurių pirmiausia susiformuoja ledas. Papildomai taip pat pabarstytos Baršausko g., Tunelio g., Europos pr., H. ir O.Minkovskių g. ir Užnemunės g.“, – teigė bedrovės „Kauno švara“ atstovė Rima Apolianskaitė.

 

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content