Kelininkai tęsia barstymo ir valymo darbus Kauno gatvėse

Sekmadienį į Kauną atkeliavo tikra žiema – gatves nubalino sniegas. Bendrovės „Kauno švara“ darbuotojai gatvių valymo ir barstymo darbus pradėjo sekmadienį nuo 18 val. ir tęsia iki šiol.

„Šiuo metu šlapiu druskos mišiniu barstomos pagrindinės miesto gatvės, tiltai, šaligatviai viadukai ir įkalnės. Valymo darbai prasidėjo nuo 11 val. ir tęsis iki pat vakarinio piko“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak bendrovės „Kauno švara“, atsakingos už miesto gatvių barstymą ir valymą, atstovų, situacija miesto gatvėse kontroliuojama.

„Vairuotojus prašome būti atidžius, pasirinkti saugų greitį”, – teigė bendrovės „Kauno švara” atstovai.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content