Kauno Kalėdinė labdaros akcija viršijo lūkesčius: pasiektas rekordas

Sekmadienį Kauno rotušėje įvyko Kalėdinis labdaros vaikas, vainikavęs beveik mėnesį trukusią šventinę labdaros akciją. Iš viso geradariai paaukojo rekordinę sumą – beveik 65 tūkstančius eurų.

Sukurti kalėdinį stebuklą padėjo daugiau nei 40 įmonių. Paaukotos lėšos bus skirtos sportuojantiems ir kuriantiems neįgaliems vaikams bei jaunuoliams.

„Vaikai svajoja apie kompiuterius, o mums labai svarbu, kad jie galėtų paeiti. Prašėme ortopedinių priemonių: ortezų, langečių, specialių batų.  Jei norime vaikui pagerinti stovėseną, eiseną, kad jis iš vežimėlio galėtų atsistoti ir paeiti – reikalingos šios priemonės. Jų gyvenimas kardinaliai pasikeis“,- teigė judėjimo negalią turinčius vaikus ir jaunuolius vienijančio sveikatos ir integracijos klubo „Sauliukas“ įkūrėjas Alvydas Šatinskas.

„Dėkoju visiems, savo indėliu prisidėjusiems prie labdaros akcijos. Savo ruožtu aš galiu garantuoti, kad visi paaukoti pinigai bus skirti tiems, kuriems jų labiausiai reikia“, – sakė labdaros vakaro globėjas Visvaldas Matijošaitis.

Labdaros akcijos ambasadorėmis šįmet buvo trys metų kaunietės – Daiva Šmidtienė, Dovilė Bubnienė ir Rūta Meilutytė. Kartu su pagrindiniu labdaros akcijos rėmėju koncernu SBA prie šios kilnios iniciatyvos savo aukomis prisidėjo „Akropolis“, „Kauno tiltai“, „Helisota“, TAMRO ir BENU vaistinė, „SG dujos“, „Lytagra“ ir kitos įmonės.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content