Aktorius M. Stonkus: Kaunas man primena Las Vegasą

Mantas Stonkus – humoro jausmo nestokojantis aktorius, radijo laidų ir renginių vedėjas. Dažnai darbo reikalais į Kauną užsukantis vilnietis sutiko pasidalinti savo mintimis apie antrąjį pagal dydį Lietuvos miestą.

Papasakokite, kas šiuo metu vyksta jūsų gyvenime?

Šiuo metu aktyviai keliauju po Lietuvą su spektakliais „Buvusių moterų reikalai“, „Darius ir Girėnas“, tai pat su Humoru klubu. Televizijoje vedu humoro laidą, kitoje laidoje esu teisėjas ,vedu renginius ir dar turiu šeimą.

Kokia pirma asociacija iškyla prieš akis išgirdus žodį Kaunas?

„Žalgiris“ (juokiasi).

Ne paslaptis, kad Kaune lankotės pakankamai dažnai.Kaip vertinate šio miesto publiką?

Galiu pagirti Kauną. Kauniečiai turi gerą publiką , čia visada smagu atvažiuoti.

Kaunas vadinamas akademine sostine, studentų, sporto miestu. Kaip reikalai su kultūra ? Ar jaučiate, kad Kaunas pilnas kultūros ?

Kaunas tikrai pilnas kultūros ir tie žmonės, kuriems jos labai reikia, dažniausiai tą kultūrą ir susiranda. Kultūra Kaune yra gyva.

Nors gyvenate Vilniuje, bet viešai deklaruojate savo meilę Kauno „Žalgiriui“. Kodėl palaikote būtent šią komandą?

Tai yra sena mano vaikystės meilė arba tarsi geras vaikystės draugas, su kuriuo aš užaugau. Palaikau „Žalgirį“ nepriklausomai nuo to, kokiame mieste gyvenu.

Kaip vertinate „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ fanų priešpriešą?

Man atrodo, kad protingi žmonės tos priešpriešos nelabai eskaluoja. O tų, kurie tai daro, aš visiškai nepateisinu.

Vilniuje brangsta šiluma, neužtenka vietų darželiuose. Ar nesvarstote persikraustyti į Kauną?

Iš tiek, kiek turiu darbų, susideda užtektina suma, tad dar galiu pragyventi. Už šilumą dar tikrai pajėgiu susimokėti ir tikiuosi, kad tas skirtumas nebus toks didelis. Nors niekada nesakau niekada.

Ar matote teigiamų pokyčių Kaune ?

Kaunas man primena Las Vegasą. Nors iš pirmo žvilgsnio Kaunas yra panašus į Vilnių, iš tiesų Kaunas visiškai kitoks. Naktinis gyvenimas, turiningas kultūrinis gyvenimas – man čia labai smagu.

Pabaikite sakinį – Kaunas man patinka, nes…

Kaunas man patinka, nes turi pačią geriausią publiką.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content