Į Kauno rotušę traukia minios: per 2 savaites apsilankė virš 4 tūkstančių žmonių

Prieš dvi savaites visuomenei atvėrus Kauno rotušės duris, joje nuo ryto iki vakaro zuja ekskursijos. Nuo gruodžio 6 dienos rotušėje įsikūrusiame Kauno miesto muziejuje jau apsilankė daugiau nei 4 tūkst. lankytojų.

„Po atidarymo į rotušę buvau užsukęs pora kartų. Ir kiekvieną kartą matydamas būrius žmonių, galiu tvirtai pasakyti, kad sprendimas plačiai atverti šio pastato duris buvo teisingas. Kviečiu visus – ir kauniečius, ir žmones iš kitų miestų – apžiūrėti mūsų miesto rotušę. Iki sausio 6 dienos tai galima padaryti nemokamai“, – teigė Kauno meras  Visvaldas Matijošaitis.

Skaičiai džiugina

Atidarymo dieną rotušėje įsikūrusi miesto muziejų aplankė daugiau nei 400 lankytojų. Pasak muziejaus darbuotojų, žmonių susidomėjimas didžiulis. Vidutiniškai lankytojų grupę sudaro apie 15 žmonių. Per maždaug 45 minutes trunkančią ekskursiją žmonės ne tik turi galimybę apžiūrėti visas rotušės erdves, bet ir išgirsta daug įdomių pasakojimų apie Kauno istoriją ir praeitį.

„Man įsiminė vienos lankytojos ištarti žodžiai. Ji tvirtino net neįsivaizdavusi, kad Kaune yra tokie lobiai. Žmonėms didžiausią įspūdį palieka rotušės rūsiai, kalėjimo kamera, tualetas burmistro kabinete, slapti laiptai, vedantys į Suolininkų salę, kurioje vykdavo miesto teismai, na ir, žinoma, baltosios gulbės salė“,- pasakojo edukatorė Jūratė Idaitė Bučienė.

Geri įspūdžiai

„Atsimenu tuos laikus, kai rotušėje dar vykdavo šokiai. Išties gera čia sugrįžti ir aplankyti dar nematytas vietas“, – po ekskursijos po rotušę pasakojo kaunietė Onutė.

„Su vaikais atėjome apžiūrėti kalėdinės miesto eglutės ir netyčia užėję į rotušę prisijungėme prie ekskursijos. Idėja perkelti miesto muziejų  į rotušę išties gera“, – pabrėžė Ugnė.

Atidarymo proga nuo gruodžio 6 dienos iki Trijų karalių įėjimas į muziejų nemokamas. Vėliau bus taikomas simbolinis mokestis. Kauno miesto muziejus rotušėje atviras antradieniais – šeštadieniais, nuo 11 iki 19 val., ir sekmadieniais nuo 11 iki 16 val.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Prieš dvi savaites duris plačiai atvėrusioje miesto rotušėje jau apsilankė daugiau nei 4 tūkstančiai lankytojų. Jei dar nebuvote, suskubkite – iki sausio 6 dienos rotušės lankymas nemokamas!Daugiau informacijos rasite čia – https://www.kaunas.lt/2015/12/naujienos/i-kauno-rotuse-traukia-minios-per-2-savaites-apsilanke-virs-4-tukstanciu-zmoniu/

Posted by Kauno savivaldybė on Thursday, December 17, 2015

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content