Verslas plečiasi: Kaune duris atvėrė antrasis „Intermedix Lietuva“ biuras

Gruodžio 15, antradienį, duris atverė antrasis „Intermedix Lietuva“ biuras Kaune ir Lietuvoje. JAV korporacijos „Intermedix“, teikiančios sveikatos priežiūros verslo paslaugas, padalinys – ne tik geidžiamiausias, bet ir vienas greičiausiai augančių darbdavių tiek Kaune, tiek Lietuvoje.

Naujasis biuras įsikūrė Norvegijos investuotojų valdomame pastate E. Ožeškienės g. 18, kuriame anksčiau veikė ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Šiuo metu pastatas yra visiškai atnaujintas ir pritaikytas „Intermedix Lietuva“ reikmėms. Tai jau antrasis bendrovės pastatas Lietuvoje ir Kaune – pirmasis duris oficialiai atvėrė 2014 metų spalį, o bendrovė į Lietuvą įžengė 2013 lapkritį.

Investavo 1,5 mln. eurų

Naujojo biuro plotas siekia daugiau nei 3,6 tūkst. kv.m. Į biuro įkūrimą iš viso investuota 1,5 mln. eurų. Planuojama, kad čia galės dirbti apie 350 žmonių. Dalis jų persikels iš pirmojo „Intermedix Lietuva“ biuro, esančio vos už keliasdešimties metrų, toje pačioje E. Ožeškienės gatvėje. Bendras abiejų biurų plotas sieks apie 7 tūkst. kv.m.

Aukščiausios klasės biure įrengtos ne tik modernios darbo vietos, tačiau ir jauki virtuvė, mokymų auditorija, netrukus bus pabaigtas įrengti modernus poilsio kambarys. Būtent virtuvėje palikta dalelė autentiškumo – raudonų plytų lubos, menančios dalies pastato gimimą XX amžiaus pradžioje.

Pasak „Intermedix Lietuva“ viceprezidento ir direktoriaus Luko Jankausko, šio biuro atidarymas – logiškas bendrovės žingsnis, toliau sparčiai augant.

„Šiuos metus žadame pabaigti turėdami apie 600 darbuotojų, tuo tarpu kitais metais planuojame ūgtelėti iki 750. Natūralu, kad mums reikėjo naujos erdvės plėstis. Šis pastatas – visai šalia mūsų pirmojo biuro, jis erdvus ir atitinka aukščiausius modernaus biuro reikalavimus“, – sako L. Jankauskas.

„Sinergija tarp miesto ir verslo yra labai svarbi. Verslas rūpinasi naujomis darbo vietomis, o miestas rūpinasi, kad jauniems žmonėms gyventi Kaune būtų patogu – čia užtektų vietų darželiuose, būtų pigus šildymas, gražios viešosios erdvės“, – tvirtino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Kaunas – geriausias pasirinkimas

„Mes džiaugiamės, kad mūsų valdomas pastatas savo kokybės ir vietos požiūriu yra tinkamas tarptautinės bendrovės „Intermedix“ plėtrai. Investuodami Norvegijos kapitalą Kaune mes norime atverti augimo galimybes žinių ekonomikos verslui, kurio potencialas čia yra didelis“, – sako investicijų valdymo įmonės „Inova Baltic“ direktorius ir partneris Dalius Kaveckas.

Ūkio ministras Evaldas Gustas tvirtina, kad „Intermedix Lietuva“ – kelrodis kitoms užsienio bendrovėms.

„Gajus mitas, kad Vilnius sutraukia visus gabiausius specialistus, galinčius teikti aukštos kokybės intelektines paslaugas, todėl kitiems miestams nebelieka nieko kito tik vystyti gamybą. „Intermedix“ ir Kauno pavyzdys rodo, kad tarptautinių kompanijų paslaugų centrai čia laukiami nemažiau nei sostinėje“, – teigia Ūkio ministras Evaldas Gustas.

Jam pritaria ir užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

„Lietuva buvo pirmoji šalis Europoje, kurioje duris atvėrė korporacijos „Intermedix“ padalinys. Itin sėkminga šios kompanijos plėtra mums padeda realiu pavyzdžiu pagrįsti, kad Lietuva gali tapti tarptautiniu centru Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovėms, žengiančioms į Europos rinkas“, – sako jis.

Faktai ir skaičiai:

 Investicijos biuro įkūrimui: 1,5 mln. eurų.

Pastato plotas: 3,6 tūkst. kv. m., bendras abiejų biurų plotas sieks beveik 7 tūkst. kv. m.

Pastate bus įkurta apie 350 darbo vietų.

 Apie “Intermedix Lietuva”

 „Intermedix“ – jau daugiau nei 35 metus JAV sveikatos priežiūros verslo paslaugų rinkoje lyderiaujanti korporacija. Šiandien joje dirba apie 2,5 tūkst. darbuotojų. „Intermedix“ per savo parengties ir greito atsako krizinėms situacijoms technologijas jungia daugiau nei 95 proc. JAV gyventojų.

„Intermedix Lietuva“ – pirmasis „Intermedix“ padalinys už JAV ribų, Kaune įsikūręs 2013 m. lapkritį.

Apie “Inova Baltic”

„Inova Baltic“ yra Norvegijos nekilnojamojo turto ir kapitalo investicijų valdymo įmonė, veikianti Baltijos šalyse 17 metų. Įmonė investuoja Norvegijos kapitalą į logistikos, biurų centrus, gamybinės paskirties pastatus, pramonės ir verslo įmones. Įmonė aktyviai bendradarbiauja su plėtrą Baltijos šalyse vykdančiomis Norvegijos bendrovėmis, investuodama į jų verslui reikalingą nekilnojamąjį turtą ar jų padalinių steigimą ir vystymą.

„Inova Baltic“ kartu su savo dukterine bendrove „Inova Experts“, veikiančia buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultavimo srityje, užtikrina kokybiškus investavimo sprendimus Norvegijos investuotojams Baltijos šalyse.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content