Su ambasadore susitikęs V. Matijošaitis: Kaunas bus kaip Niujorkas, tik su šiek tiek mažesniais dangoraižiais

Kaune mandagumo vizitu viešėjusios Švedijos ambasadorės Cecilia Ruthström-Ruin paklaustas apie didžiausią iššūkį būnant meru, V. Matijošaitis įvardino siekį kardinaliai pakeisti Kauną.

„Kaunas pradėjo keistis. Kuo toliau, tuo tempas bus didesnis. Kaunas bus kaip Niujorkas, tik su šiek tiek mažesniais dangoraižiais. Kartu su komanda kasdien sunkiai dirbame, kad Kaunas būtų klestintis, patogus gyventi ir kad studijas baigęs jaunimas čia norėtų likti gyventi“, – ambasadorei pasakojo V. Matijošaitis.

Miesto vadovo teigimu, prie ženklių ir aiškiai matomų pokyčių prisidės į Kauną pradėjęs investuoti verslas.

„Norime atgaivinti Kauną, tuščius, apleistus pastatus. Kaune iki šiol nebuvo ofisų statybų, nes verslininkai bijojo biurokratinių trukdžių savivaldybės pastate. Šiai dienai mes jau turime naujų projektų ir verslininkų, kurie yra pasiryžę investuoti mieste“, – teigė V. Matijošaitis.

„Linkiu jums didelės sėkmės einant mero pareigas. Jūs turite labai svarbų ir didelį palaikymą Kaune. Kaunas išties labai svarbus miestas, turintis didelį potencialą“, – kalbėjo Švedijos ambasadorė C. Ruthström-Ruin.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content