Aleksoto funikulieriumi dviračius jau galima vežtis nemokamai

Nuo šios savaitės pradžios kauniečiai Aleksoto funikulieriumi dviračius gali vežtis nemokamai. Kauniečiams ir miesto svečiams šią galimybę dovanoja bendrovė „Kauno autobusai“, pažymėdama Aleksoto funikulieriaus 80-ąjį jubiliejų.

„Šį rugsėjį aktyviai kvietėme kauniečius palikti automobilius namie ir dažniau naudotis viešuoju transportu, kad mūsų miestas galėtų kvėpuoti švaresniais plaučiais, – sako bendrovės „Kauno autobusai“ generalinis direktorius Mindaugas Grigelis. – Galima sakyti, kad tai šio kvietimo tąsa ir dar vienas žingsnis, palaikantis tarptautinę iniciatyvą.“

Pasak „Kauno autobusai“ generalinio direktoriaus M. Grigelio, siekdama mažesnio Kauno miesto užterštumo, bendrovė jau pradėjo kurti ekologiškų viešojo transporto priemonių parką ir senus, neekologiškus autobusus pamažu keičia naujesnėmis ir aplinką tausojančiomis transporto priemonėmis.

„Manome, kad tokia nemokama paslauga dviratininkams leis aplankyti daugiau įvairių miesto kampelių ir paskatins ne tik dažniau važinėti dviračiais, vaikščioti pėsčiomis, bet ir persėsti iš lengvojo automobilio į ekologišką troleibusą ar dujinį autobusą,“– sako vadovas.

Aleksoto funikulierius, vienas troleibusų pirmtakų, šį gruodį mini jubiliejinius – 80-uosius metus. Keleiviai, kurie naudojasi šia paslauga, taip pat galės susipažinti su Kauno miesto muziejaus paroda, skirtai šiai progai: funikulieriaus langai apklijuoti istorinėmis nuotraukomis.

Aleksoto funikulierius keleivius veža pirmadieniais–penktadieniais nuo 7.00 iki 16.00 val., pietų pertrauka nuo 11.00 iki 12.00 val.; šeštadieniais dirba nuo 10.00 iki 16.00 val., sekmadieniais nedirba.

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content