Rotušės aikštėje – nauja eismo tvarka

Nuo lapkričio 28 dienos Rotušės aikštėje ir jos prieigose pasikeitė eismo organizavimo tvarka. Įžiebus pagrindinę miesto eglę automobilių eismas Rotušės aikštėje vyksta viena kryptimi. Naujoji tvarka galios iki Trijų Karalių šventės.

Nuo Muitinės gatvės eismas leidžiamas viena kryptimi tik išorine Rotušės aikštės dalimi link Muziejaus gatvės ir nuo Muziejaus gatvės iki A. Jakšto gatvės. A. Jakšto gatvės atkarpoje nuo Rotušės aikštės iki Šv. Gertrūdos gatvės organizuojamas vienos krypties eismas link Šv. Gertrūdos gatvės.

  1. Daukšos, Muitinės, Kumelių ir L. Zamenhofo gatvių sankryžoje įrengti kelių eismo ženklai „Gyvenamoji zona“. Tokie ženklai jau seniau įrengti Rotušės aikštėje.

„Vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad gyvenamojoje zonoje leistinas ne didesnis nei 20 km per valandą greitis. Taip pat pėstieji įgyja pirmumą automobilių atžvilgiu, tačiau jie neturi trukdyti automobilių eismui“, – teigė savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Šventiniu laikotarpiu vairuotojams rekomenduojama automobilius palikti stovėjimo aikštelėse prie Kauno pilies, prekybos centro „Prisma“ arba Šv. Gertrūdos gatvėje esančiose aikštelėse.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content