Kaunas pristato kalėdinį žemėlapį ir žymę socialiniuose tinkluose #KaledosKaune

„Į Kauną traukia Kalėdos“ – tokiu šūkiu Kaunas pasitinka prasidedantį kalėdinių renginių maratoną. Šį šeštadienį įžiebus pagrindinę miesto eglę, visas Kauno senamiestis taps Kalėdų rezidencija, kurioje tiek kauniečių, tiek ir visų miesto svečių laukia gausybė staigmenų. Patogiausias būdas susipažinti su kalėdiniu Kauno žemėlapiu – tinklapyje kaledos.kaunas.lt

„Kad kauniečiams ir miesto svečiams būtų lengviau, paruošėme kalėdinį Kauno žemėlapį, kurį visi gali rasti tinklapyje kaledos.kaunas.lt. Atspausdintą žemėlapio versiją kauniečiai ir miesto svečiai nuo šio savaitgalio galės rasti visame mieste“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Visi, kurie mobiliaisiais telefonais užfiksuos kalėdinio Kauno akimirkas ir nuotraukomis su savo draugais dalinsis socialiniuose tinkluose, kviečiami naudoti žymę #kaledoskaune. Tokiu būdu visos nuotraukos atsidurs svetainėje kaledos.kaunas.lt

„Kalėdinį miestą ir jo dvasią kuria visi kauniečiai, o galimybė dalintis akimirkomis suvienija bendrai Kalėdinei nuotraukai“ , – pabrėžė P. Mačiulis.

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content