Atidarius tiltą keičiasi maršrutinių taksi 52, 53, 54 maršrutai

Šį penktadienį, spalio 30 d., 12.00 valandą atnaujinamas viešojo transporto eismas Panemunės tiltu. Dėl to keičiami 52, 53 ir 54 maršrutinių taksi maršrutai. Pasikeitus maršrutams keisis ir eismo tvarkaraščiai.

„Eismas naujuoju tiltu pagaliau leis patogiai ir paprastai susisiekti su Panemune. Dėl to 52 ir 53 maršruto autobusai į Panemunę užsuks nevažiuodami aplinkui per Piliakalnio gatvę, o tiesiai pro Juozapavičiaus prospektą. 54 maršrutas bus šiek tiek pratęstas ir papildomai apims Vaidoto ir Plento gatves“, – kalbėjo „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

52 maršrutas. Atidarius Panemunės tiltą 52 maršruto maršrutiniai taksi važiuos Juozapavičiaus gatve (vietoje Piliakalnio g.).

53 maršrutas. Pradėjus eismą Panemunės tiltu 53 maršruto maršrutiniai taksi į Panemunę važiuos Juozapavičiaus prospektu (vietoje Piliakalnio g.).

54 maršrutas. Nuo spalio 30 dienos 54 maršrutas yra pratęsiamas. Maršrutiniai taksi pervažiavę Panemunės tiltą važiuos Vaidoto gatve, o savo maršrutą pabaigs Plento gatvėje.

 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content