Daugiaaukštė parkavimo aikštelė Kauno centre išspręstų didelę problemą

Ribotos parkavimo galimybės yra viena iš didžiausių kliūčių, stabdančių verslo centrų plėtrą Kauno centre. Pasak specialistų, greičiausias ir efektyviausias būdas, kuris pagerintų situaciją šioje srityje, yra daugiaaukščių automobilių stovėjimo aikštelių statyba.

Pirmąją tokią aikštelę planuojama statyti greta buvusio „Merkurijaus“ pastato. Tai būtų šešių aukštų statinys, talpinantis daugiau nei 250 automobilių. Šį projektą artėjantį antradienį svarstys Kauno miesto taryba.

„Pastaruoju metu miesto centre tuštėja tarpukario laikus menantys pastatai – Centrinis paštas, Lietuvos bankas, „Pieno centras“, treti ir centriniai Kauno technologijos universiteto rūmai. Jeigu miesto centre greitu metu neatsiras papildomų parkavimo vietų, šie pastatai nebus patrauklūs nei biurų, nei butų įrengimui ar kitokiai veiklai. Mums reikia, kad miesto centre gyventų ir dirbtų daugiau žmonių. Todėl jiems būtina suteikti galimybę nebrangiai ir patogiai parkuoti automobilius“, – pabrėžė Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis Visvaldas Matijošaitis.

Techninis daugiaaukštės parkavimo aikštelės projektas galėtų būti užbaigtas iki kitų metų pavasario. Vėliau sektų rangovo konkursas, o po to – realūs statybos darbai, kuriuos įmanoma užbaigti iki kitų metų pabaigos. Į beveik 8 tūkst. kv. m ploto aikštelę automobiliai įvažiuotų iš K. Donelaičio gatvės, o mašinas pastatę vairuotojai pėsčiomis nesunkiai patektų į Laisvės alėją.

„Tokioje aikštelėje parkavimas tikrai būtų pigesnis nei gatvėje“, – patikino Kauno meras.

 

                                                                                             Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content