Paaiškėjo trys geriausi Kauno mokytojai

Tarptautinės mokytojo dienos proga apdovanoti geriausi Kauno pedagogai. Šįmet įvertinimo sulaukė istorijos mokytojas Domas Bogusevičius, muzikos mokytojas Ksaveras Plančiūnas ir pradinių klasių mokytoja Ingrida Žemantauskienė.

Už kūrybingą vadovavimą, kompetenciją ir puikius mokinių rezultatus tai pat apdovanotas Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos direktorius Liudvikas Lokušius, kuriam įteiktas burmistro J. Vileišio žalvarinis medalis.

Kauno technologijos universiteto gimnazijos istorijos mokytojas ekspertas Domas Bogusevičius apdovanotas už aktyvų ir kūrybišką pedagoginį darbą diegiant dalykines ir metodines naujoves, dalyvavimą įvairiuose projektuose, konkursuose, olimpiadose, visuomeninėje veikloje, geranorišką bendradarbiavimą, pagalbos teikimą kolegoms mieste ir šalyje.

Ksaveras Plančiūnas, Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos berniukų ir jaunuolių choro „Varpelis“ meno vadovas ir muzikos mokytojas ekspertas įvertinimo sulaukė už nuoseklią kūrybinę veiklą profesionaliai įgyvendinant tarptautinius chorinės muzikos projektus.

Trečiasis apdovanojimas įteiktas Ingridai Žemantauskienei. Kauno humanitarinės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojai metodininkei, už nuoseklų gabių mokinių ugdymą, inovatyvių ugdymo formų plėtotę ir gerosios pedagoginės patirties sklaidą. Dar 58 kūrybingai dirbantiems mokytojams Kauno meras įteikė padėkos raštus ir šventines dovanas.

„Jūsų profesija yra pati atsakingiausia ir daugiausiai įtakos tolimesniam jauno žmogaus gyvenimui turinti profesija. Jūs kiekvieną dieną dalinatės atsakomybe už kiekvieną klasėje sėdintį vaiką su jo tėveliais, seneliais ir artimaisiais. Leiskite padėkoti už jūsų atsidavimą ir kantrybę“, – ceremonijos metu sakė Kauno meras, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ lyderis Visvaldas Matijošaitis.

                                                                                             Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content