Kaune darbą pradėjo naujos sudėties Verslo taryba

Antradienį Kauno miesto savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi savo veiklą pradėjo naujos sudėties Verslo taryba. Jos pirmininku išrinktas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis.

Bendradarbiavimo sutartį parašais patvirtino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas B. Žemaitis bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos vadovas Jonas Guzavičius.

Verslo tarybą sudaro po penkis deleguotus atstovus iš kiekvienos sutarties šalies. Taryba sudaryta svarstyti miestui, verslininkams, pramonininkams svarbių klausimų, kurie bus sprendžiami kartą per mėnesį. Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta ketverių metų laikotarpiui.

Verslo taryba yra patariamoji institucija, kurioje svarstomi su verslo aplinka, miesto ekonomine pažanga, strateginiu planavimu, verslo skatinimu, įvaizdžio kūrimu susiję klausimai. Įvairios kitos verslo asociacijos, siekdamos prisidėti prie verslo aplinkos sąlygų Kauno mieste gerinimo, taip pat galės aktyviai dalyvauti Verslo tarybos veikloje.

 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content