Nuošalesnėse Kauno gatvėse tęsiami valymo darbai

Tik pagrindinėse Kauno gatvėse pastaraisiais metais dirbusios valymo mašinos nuo šiol užsuka ir į nuošalesnes miesto gatveles. Šią savaitę įsisenėjęs purvas ir dulkės bus valomas Vilijampolės ir Žaliakalnio mikrorajonuose.

„Kauniečių labai prašome nurodytu laiku gatvėse nepalikti savo automobilių. Tik taip darbininkai galės kokybiškai nuvalyti gatves“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vadovas Aloyzas Pakalniškis.

GATVIŲ VALYMO TVARKARAŠTIS

Vilijampolės seniūnija – trečiadienį nuo 9.00 iki 16.00 val.

Sąjungos g. (Bažnyčios pusėje)

K.Griniaus g.

Vytenio g.

A.Strazdo g. (Panerių g. – Baltų pr.)

Žaliakalnio seniūnija – ketvirtadienį nuo 9.00 iki 16.00 val.

A.Kačanausko g.

Molėtų g.

Širvintų g.

Alantos g.

Paparčių g.

Kauko al.

J.Kraševskio g.

Šviesos g.

Eglių g.

Skroblų g.

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content