Kaune minima Ukrainos nepriklausomybės diena

Šį pirmadienį Laisvės alėjoje, prieš Vytauto Didžiojo paminklo, vyko iškilmingas Ukrainos nepriklausomybės dienos minėjimas.

„Prieš dvidešimt ketverius metus Ukraina pasirinko laisvės kelią. Šalies žmonės apsisprendė patys kurti savo valstybę ir neleisti svetimoms jėgoms tvarkytis šalyje. Būti laisvu reiškia dalintis vertybėmis su tais, kurių laisvei gresia pavojus. Jei norime būti verti savo laisvės, negalime likti abejingi už savo laisvę kovojantiems“, – kalbėjo mero pavaduotojas, liberalų atstovas Simonas Kairys.

„Man didelė garbė perduoti šilčiausius linkėjimus nuo Ukrainos ambasados Lietuvoje atstovų. Praėjo dvidešimt ketveri laisvės metai, bet Ukraina šią šventę sutinka kovoje su agresija iš Rytų dėl savo laisvės ir teritorijos vientisumo. Ukraina labai vertina Lietuvos žmonių paramą ir pagalbą“, – teigė Ukrainos ambasados Lietuvoje Gynybos atašė Dmytro Donskoi.

Mero padėkomis pagerbti ir apdovanoti visuomeninių organizacijų atstovai, prisidėję prie nukentėjusių nuo karo Ukrainos žmonių gerovės. Svečiams koncertavo pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas” bei solistės Skaidra Jančaitė ir Lijana Žiedelytė.

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content