Miesto raktas perduotas festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriams

Kaunas pradėjo džiazuoti! Ketvirtadienį iškilmingai atidarytas 25-asis tarptautinis “Kaunas Jazz” festivalis. Tradiciškai festivalio iškilmės prasidėjo miesto rotušėje, kur susirinkusius pasveikino festivalio rengėjai, nuskambėjo pirmieji džiazo akordai, o organizatoriams buvo perduotas miesto raktas.

“Lygiai prieš savaitę gavau miesto raktą. Šiandien sužinojau, kad jį atims. Reiškia, kad penkias dienas manęs neieškokit, nes manęs nebus. O Jums visiems noriu palinkėti penkių gražių dienų ir naktų. Ir jeigu jums bus taip, kad darbas trukdo džiazui, meskit darbą“, – kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

“Nuoširdžiai dėkoju visiems. Jeigu nebūtų jūsų, nebūtų žmonių kurie eina į koncertus ir kurie džiaugiasi, tad turbūt mūsų nereikėtų. Visi išsiskirstę po mūsų žemę ir kontinentus nešą žinią apie Kauną ir apie mūsų tėvynę, o mūsų festivalis šiemet skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečiui paminėti”,- kalbėjo festivalio iniciatorius Jonas Jučas

Išskirtinės džiazo improvizacijos jubiliejiniame festivalyje Kaune tradiciškai skambės Vienybės aikštėje, Vytauto Didžiojo universiteto salėje, Kauno choralinėje sinagogoje, Kauno rotušėje, „Žalgirio“ arenoje.

Balandžio 28 dieną festivalis persikels į Vilniaus kongresų rūmus, kur koncertą surengs JAV vokalo virtuozai „Naturally 7“. Bilietus į „Kaunas Jazz” koncertus Kaune ir Vilniuje platina „Ticketpro”. Daugiau informacijos apie festivalį „Kaunas Jazz 2015″ ir jo programą – www.kaunasjazz.lt.

 

Viešųjų ryšių poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content