darbai

Kauniečiams – nemokamos treniruotės

  • 2015 metų lapkričio pradžioje Kaune startavo nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“.

  • Pirmadieniais Kauno sporto halėje, o trečiadieniais ir penktadieniais LSU Lengvosios atletikos manieže vykstančios nemokamos treniruotės kaskart pritraukia šimtus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių kauniečių.

  • Į Kauną sugrįžus šiltiems orams, „Judėk sveikai“ plėsis ir kauniečius pakvies į nemokamas treniruotes miesto parkuose po atviru dangumi.

 

Susijusios nuorodos
Daugiau informacijos apie projektą rasite https://www.facebook.com/judeksveikai/
Startavo „Judėk sveikai” projektas
Kauniečiai mėgsta sportuoti: projekto „Judėk sveikai” startas viršijo lūkesčius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content