darbai

Į darželius pateks visi norintys

  • 2015 metų vasaros pradžioje iškėlėme ambicingą tikslą – iki 2016-ųjų rugsėjo visiškai išspręsti vietų stygiaus Kauno darželiuose problemą.

  • Iki 2015 metų rugsėjo Kauno daugiafunkciniuose centruose ir darželiuose įkurtos naujos 455 vietos.

  • Prie šios problemos sprendimo prisideda ir įvesta 100 eurų kompensacijos tvarka – ją gali gauti į savivaldybės įkurtus darželius netilpusių vaikų tėvai, savo atžalas vedantys į privačias įstaigas.

 

Susijusios naujienos
Kaunas rado būdą, kaip per metus panaikinti vietų darželiuose trūkumą
Ministrė įvertino Kauno žingsnius sprendžiant darželių problemą
Kauno darželiuose įrengs stebėjimo kameras

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content