darbai

S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija

  • Rekonstrukcijos metu stadiono tribūnas bus išplėstos iki 20 tūkst. vietų. Cokoliniame aukšte bus įrengtos komercinės patalpos, veiksiančios visus metus.

  • Po rekonstrukcijos stadionas atitiks visus tarptautinius reikalavimus, jame galės vykti aukščiausio lygio sporto varžybos.

  • Darbai jau pradėti – parengti investiciniai projektai, specialistai šiuo metu rengia techninį rekonstrukcijos projektą.

  • Preliminariais skaičiavimais, stadiono rekonstrukcija kainuos iki 14 mln. eurų. Darbai bus finansuojami Europos Sąjungos, valstybės ir Kauno miesto savivaldybės lėšomis.

  • Rekonstruotas S. Dariaus ir S. Girėno stadionas taps daugiafunkcinio sporto ir laisvalaikio komplekso Ąžuolyne dalimi. Visą kompleksą taip pat sudarys rekonstruota sporto halė, naujas lengvosios atletikos maniežas ir atnaujintas Dainų slėnis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content