darbai

Naujas lengvosios atletikos maniežas

  • Greta S. Dariaus ir S. Girėno stadiono ir Kauno sporto halės bus statomas naujas lengvosios atletikos maniežas

  • Visus tarptautinius reikalavimus atitinkantis maniežas talpins iki 1 tūkst. žiūrovų

  • Manieže galės vykti aukščiausio lygio uždarųjų patalpų lengvosios atletikos varžybos

  • Preliminariais skaičiavimais, maniežo statybos kainuos iki 9,5 mln. eurų. Darbai bus finansuojami Europos Sąjungos, valstybės ir Kauno miesto savivaldybės lėšomis.

  • Naujasis lengvosios atletikos maniežas taps daugiafunkcinio sporto ir laisvalaikio komplekso Ąžuolyne dalimi. Visą kompleksą taip pat sudarys rekonstruotas S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, naujas lengvosios atletikos maniežas ir atnaujintas Dainų slėnis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content