darbai

Kauno sporto halės rekonstrukcija

  • Rekonstrukcijos metu Kauno sporto halė virs daugiafunkciniu centru, kuriame vyks ne tik sporto varžybos, bet ir koncertai, konferencijos, parodos ir kongresai

  • Rekonstruota Kauno sporto halė taps daugiafunkcinio sporto ir laisvalaikio komplekso Ąžuolyne dalimi. Visą kompleksą taip pat sudarys rekonstruotas S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, naujas lengvosios atletikos maniežas ir atnaujintas Dainų slėnis.

  • Preliminariais skaičiavimais, halės pertvarkymas į daugiafunkcinį centrą kainuos apie 7 mln. eurų. Darbus planuojama finansuoti Europos Sąjungos, valstybės ir Kauno miesto biudžetų lėšomis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content