Pradžia
Slapukų politika

Kauno miesto savivaldybės administracija (kodas Juridinių asmenų registre 188764867, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas, tel. (8 37) 42 26 31, info@kaunas.lt) įsipareigoja užtikrinti asmens duomenų saugumą ir svetainės lankytojų (toliau – Jūsų) teisių apsaugą, jums naudojantis mūsų svetaine www.kaunas.lt (toliau – Svetainė) ir jos turiniu.

Šioje politikoje informuojame Jus apie šioje svetainėje naudojamas technologijas, kurios padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą arba stebi ir analizuoja svetainės lankytojų elgseną naršymo metu.

Tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

Jūsų duomenis, surinktus Savivaldybės svetainėje vykdomų apklausų ir balsavimų metu, konsultuojantis su visuomene ir siekiant išaiškinti visuomenės nuomones prieš priimant administracinius ir kitus Kauno miesto savivaldybės, kaip viešojo administravimo subjekto, sprendimus, tvarkome remdamiesi Jūsų sutikimu tiesioginės rinkodaros tikslais.

Jūsų duomenis, kai identifikuojate save Savivaldybės svetainėje, pateikdami užklausas, pastabas ar pasiūlymus, tvarkome viešojo administravimo tikslu, siekdami užtikrinti kokybišką asmenų aptarnavimą.

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) yra tekstiniai failai, kurie Jūsų sutikimu įrašomi į įrenginio (pvz.: kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklę, kai Jūs naršote interneto svetainėje ir renkantys informaciją apie Jūsų. naršymą.

Jums pirmą kartą apsilankius interneto svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui atskirti nuo kitų kompiuterių, jie užtikrina patogesnį interneto svetainės naudojimą, o mums leidžia tobulinti interneto svetainę. Tai įprasta naršymo interneto svetainėse praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytoje interneto svetainėje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos.

Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, tinklapyje praleistas laikas ir pan.

Slapukų tipai ir grupės

Slapukai gali būti klasifikuojami:

PAGAL TRUKMĘ:
PAGAL PASKIRTĮ:
PAGAL ŠALĮ, KURI DIEGIA SLAPUKUS:

Kodėl mes naudojame slapukus?

Slapukai mums padeda suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine. Įdiegę slapukus mes galime suteikti jums galimybę greičiau ir geriau naudotis svetaine. Slapukus galime naudoti siekdami:

Mūsų naudojami slapukai

Slapuko pavadinimas Slapuko naudojimo vieta Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
 
Slapuko pavadinimas Slapuko naudojimo vieta Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
 
Slapuko pavadinimas Slapuko naudojimo vieta Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
 

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

Norėdami, kad slapukų pagalba Jūsų asmens duomenys nebūtų tvarkomi, Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami, arba ištrinti įrašytus slapukus.

Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu. Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės, juos galite rasti naudojamos naršyklės parinkčių meniu:

Daugiau informacijos www.allaboutcookies.org

Prašome atkreipti dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti jūsų naršymą svetainėje, apriboti tam tikrų funkcijų veikimą ar užblokuoti jūsų prieigą prie svetainės.

Slapukų politikos pakeitimai

Atsiradus teisės aktų pakeitimų dėl slapukų naudojimo, esant pasikeitimų bendrojoje praktikoje ar kitų mūsų manymu svarbių priežasčių, mes galime atnaujinti šią Slapukų politiką savo nuožiūra. Visi pakeitimai įsigalioja paskelbus patikslintą Slapukų politiką svetainėje ir jūs esate atsakingi už susipažinimą su ja prieš pradedant naudotis mūsų svetaine. Jūsų tolesnis naudojimasis svetaine reiškia, kad jūs susipažinote su galiojančia Slapukų politika ir esate tinkamai informuoti apie jos pasikeitimus (jeigu tokių būtų).

Detalesnė informacija apie jūsų asmens duomenų tvarkymą yra pateikiama Asmens duomenų tvarkymo taisyklėse

kaunas
kaunas
Kontaktai
Kauno miesto savivaldybės administracija,
Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188764867
PVM mokėtojo kodas LT 887648610
INFORMACIJA INTERESANTAMS TEIKIAMA
tel. 42 26 08, 8 800 20000
el. p. info@kaunas.lt
© 2017 m. Kauno miesto savivaldybė. Kopijuoti ir platinti www.kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. | Svetainės žemėlapis »